O nas

Firma pogrzebowa - O nas

W celu sprostania nawet najbardziej złożonym wyzwaniom Zakład Pogrzebowy Augstra został diametralnie zmodernizowany w czerwcu 2016 r., stając się najnowocześniejszą firmą pogrzebową w tej części Dolnego Śląska.

Nowy zarząd skrupulatnie dba o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Dzięki nowej kadrze usługa pogrzebu wykonywana jest z należytą empatią i na najwyższym poziomie.

Nasze kompleksowe usługi pogrzebowe obejmują organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej, którą przygotowujemy ściśle według Państwa zaleceń i oczekiwań. Jesteśmy w stanie przygotować ceremonię z obsługą księdza katolickiego, jak również świecką uroczystość. Oferujemy klientom szeroki wybór odzieży pogrzebowej oraz wszelkich akcesoriów pogrzebowych takich jak trumny i urny. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Zapewniamy także transport zwłok do chłodni oraz ich przewóz karawanem pogrzebowym na cmentarz. Na Państwa życzenie możemy również przygotować oprawę muzyczną pogrzebu. Nasza praca nie kończy się wraz z pochowaniem zmarłego. Przygotowaliśmy również opcje dla osób, które z różnych względów nie mają możliwości opieki nad grobem zmarłego. Na ich prośbę możemy zająć się tym zamiast nich.

Służymy Państwu rzetelną pomocą, fachowym doradztwem, oraz wsparciem w trudnych chwilach. W naszej działalności najistotniejszy jest szacunek dla osoby zmarłej oraz odpowiedzialność za każdy szczegół ceremonii pogrzebowej. Sumiennie dbamy o podnoszenie jakości świadczonych przez firmę Augstra Mąka Marcin usług oraz nieustanny jej rozwój.ikona telefonu

Pomagamy całodobowo.

516 520 520605 314 389

ikona liści